Penzion Ivana

Lešná 169, Zlín, 760 01, tel.: 777 013 270, e-mail: penzion.ivana@seznam.cz


Penzion Ivana

Komfortní ubytování u Valašského Meziříčí

Plánujete letní či zimní dovolenou a chtěli byste poznat rázovité Valašsko a horskou krajinu moravských Beskyd? Potřebujete zajistit nocleh při služební cestě do Valašského Meziříčí či Hranic na Moravě, nebo sháníte ubytování pro zaměstnance své firmy? Nabízíme vám příjemné a cenově výhodné ubytování v penzionu Ivana v obci Lešná a ve zděných vilkách v Hustopečích nad Bečvou u stěrkopiskových jezer.

Penzion Ivana v obci Lešná

  • APARTMÁNY: Obec Lešná najdete 5 km severně od Valašského Meziříčí. V Penzionu Ivana jsou pro vás připraveny útulně zařízené dvou- až čtyřlůžkové apartmány vybavené kuchyňkou s lednicí, vařičem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení a samostatné vchody. Celková kapacita penzionu Ivana je 16 osob. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, zaměstnance firem, turisty i menší skupiny.
  • VYBAVENÍ: V penzionu je  parkování je zajištěno v uzavřeném areálu. V létě můžete využít zahradní posezení pod pergolou,  venkovní bazén 6 × 4 m a malý bazén pro děti. K dispozici je gril a zahrada.
  • CENY: Cena při ubytování dvou osob: 650 Kč/os./noc, jedna osoba v apartmánu: 850 Kč/noc. Poskytujeme slevy pro dlouhodobé pobyty.

Pronájem vilek v Hustopečích nad Bečvou

  • ZDĚNÁ VILKA – APARTMÁNY: V Hustopečích nad Bečvou, ve vyhlášeném ráji rybářů, pronajímáme komfortně 2 x zařízenou zděnou vilku v bezprostřední blízkosti štěrkových jezer. Týdenní pobyty v oblíbené rekreační oblasti pro rodiny s dětmi a skupiny přátel. Ve vilce může být ubytováno až 7 osob.
  • VYBAVENÍ: Vilka má 2 ložnice, 2 koupelny + WC a společenskou místnost s TV. V přízemí vilky je komfortně zařízená kuchyň s mikrovlnou troubou a lednicí.Vytápění je centrální.V letním odbdobí je k dispozici bazen sloužící pro obě vily společně.
  • CENY: Cena za týdenní pobyt je 19 tisíc Kč /vilka + úhrada za spotřebovanou energii. Ve vilkách jsou možné pouze týdenní pobyty.

Penzion Ivana - ubytování právě pro Vás

Jste rodina s dětmi a hledáte místo pro Vaši dovolenou?

Jste seriózní firma a hledáte ubytování pro své zaměstnance?

Jste na správné adrese!

U nás si můžete vybrat komfortní apartmány přímo v penzionu Ivana v Lešné nebo ubytování ve stejně komfortních zděných vilkách u jezera v Hustopečích nad Bečvou, které jsou právem nazývány jako RÁJ RYBÁŘŮ.

 

Chcete si udělat výlet, prohlédnout si některou z krásných kulturních památek v okolí? Máme pro Vás tipy.

Pro maminky - podívejte se na naše stránky www.sijemesrdcem.cz/

Novinky

JEN MY VÁM ZARUČÍME

kvalitní ubytování na vysoké úrovni

při dlouhodobém ubytování a dle počtu osob - individuální ceník

pohodové ubytování v krásném prostředí Valašského Meziříčí

vstřícný přístup ke klientům je u nás samozřejmostí

Kontakt

Penzion Ivana

Lešná 169
756 41 Lešná

IČO: 18956807

Mobil: 777 013 270

E-mailová adresa: penzion.ivana@seznam.cz

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies